Showing 1–12 of 35 resultsSorted by popularity
Power Supply
Adaptor DC Adjustable 3A 5.5mm 3 A Ampere PSU Power Supply Trafo
Rated 0 out of 5
Rp68.300
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| size | 3-24v vm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Adaptor UPS Mini Portable 12V 2A USB CCTV Router Wifi Power Backup 12 V Volt Baterai 18650 5400mAh
Rated 0 out of 5
Rp56.600 – Rp70.900Price range: Rp56.600 through Rp70.900
| Weight | 0,35 kg |
|---|---|
| Kapasitas | 3600mAh, 5400mAh |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Adaptor DC 12V 3A 5.5mm 12 V Volt 3 A Ampere PSU Power Supply Trafo
Rated 0 out of 5
| Weight | 0,25 kg |
|---|
Adaptor DC 9V 1A 5.5mm 9 V Volt 1 A Ampere PSU Power Supply Trafo
Rated 0 out of 5
| Weight | 0,07 kg |
|---|
Adaptor DC 9V 2A 5.5mm 9 V Volt 2 A Ampere PSU Power Supply Trafo
Rated 0 out of 5
Rp30.500
| Weight | 0,17 kg |
|---|
Power Supply PSU Jaring 24V 5A Adaptor Trafo Switching SMPS DC LED FAN
Rated 0 out of 5
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
Jack RCA Male Kabel Konektor Audio Hitam Merah Plastik 1 Pasang Jek
Rated 0 out of 5
| Weight | 0,01 kg |
|---|
PSU SMPS DC 5V 3A Power Supply Switching 5 V Volt 3 A Ampere Adaptor Trafo Jaring Regulator Daya
Rated 0 out of 5
| Weight | 0,1 kg |
|---|
PSU SMPS DC 12V 30A Power Supply Switching 12 V Volt 30 A Ampere Adaptor Trafo Jaring Regulator Daya
Rated 0 out of 5
| Weight | 0,1 kg |
|---|
PSU SMPS DC 12V 20A Power Supply Switching 12 V Volt 20 A Ampere Adaptor Trafo Jaring Regulator Daya
Rated 0 out of 5
| Weight | 0,1 kg |
|---|
PSU SMPS DC 5V 5A Power Supply Switching 5 V Volt 5 A Ampere Adaptor Trafo Jaring Regulator Daya
Rated 0 out of 5
| Weight | 0,15 kg |
|---|
PSU SMPS DC 12V 5A Power Supply Switching 12 V Volt 5 A Ampere Adaptor Trafo Jaring Regulator Daya
Rated 0 out of 5
| Weight | 0,1 kg |
|---|
















