Showing 409–420 of 2444 resultsSorted by popularity
Shop
Transistor Tr NPN 2n2222 TO-92
Rated 0 out of 5
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 1 cm |
| PRODUK | 2N2222, KN2222 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Transistor Tr PNP 2n 5401 2n5401 TO-92 150V 600ma
Rated 0 out of 5
Rp500
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 1 cm |
Dioda Fast SMD 1A 1N4148 T4 RS1M ES1D ES1J 1 A Ultra High Speed Diode
Rated 0 out of 5
Rp200 – Rp700Price range: Rp200 through Rp700
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 1 cm |
| Tipe | 1N4148, ES1D, ES1J, RS1M, T4 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dioda Schottky 5A 5 A SR510 SR560 SR5100 SR5200 SR Barrier Diode
Rated 0 out of 5
Rp1.000 – Rp2.600Price range: Rp1.000 through Rp2.600
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 1 cm |
| size | SR510, SR5100, SR5200, SR540, SR560 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dioda Schottky SMD 1A SS14 1N5819 SS 14 1 A Barrier Rectifier Diode D
Rated 0 out of 5
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 1 cm |
Thrystor Triac BT-136 BT136 600E 500V 5A Transistor Dimmer PWM AC
Rated 0 out of 5
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 1 cm |
Transistor TIP32 TIP32C TIP 32 C PNP Final Power Driver Switch TO-220
Rated 0 out of 5
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 1 cm |
Transistor TIP41 TIP41C TIP 41 C NPN Final Power Driver Switch TO-220
Rated 0 out of 5
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| PRODUK | KODE F, KODE ST |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dioda Schottky SMD 2A SS24 SS26 SR206 2 A Barrier Rectifier Diode D
Rated 0 out of 5
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| size | SS24, SS26 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dioda Schottky SMD 3A SS34 SS36 1N5822 2 A Barrier Rectifier Diode D
Rated 0 out of 5
Rp390 – Rp990Price range: Rp390 through Rp990
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 1 cm |
| size | SS310, SS34, SS36 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Mosfet IRFZ44 IRFZ44N N-Channel 55V 49A TO-220
Rated 0 out of 5
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 1 cm |
Thrystor TRIAC BTA41 BTA41-600 600V 40A TOP-3
Rated 0 out of 5
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 1 cm |















